Keresés

Részletes keresés

mullerp Creative Commons License 2005-06-21 08:52:31 262
Mi a gond komam a kecsoi vadasparkkal? En kethetente kapcsolatba kerulok vele... amikor elmegy mellette a vonatom :-) Nagyon gaz meg mindig? Kb 10 evesen voltam ott utoljara!
A hozzászólás:
datee Creative Commons License 2005-06-20 20:38:33 259
kecskemeti vadaspark jajjj :)
Előzmény:
mullerp Creative Commons License 2005-06-20 18:32:33 255

Koszi...

 

Visszaterve korabbi kerdesedre, (hetvegen vadaspark?) reszemrol nem ok... Kecskemeten bankettelek... bar ott is van vadaspark... Ez amugy a szegedi lenne? Soha nem jartam arra... erdemes?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!