|
|
|
|
 |
mullerp
2005-06-21 08:52:31
|
262
|
| Mi a gond komam a kecsoi vadasparkkal? En kethetente kapcsolatba kerulok vele... amikor elmegy mellette a vonatom :-) Nagyon gaz meg mindig? Kb 10 evesen voltam ott utoljara! |
|
A hozzászólás:
 |
datee
2005-06-20 20:38:33
|
259
|
| kecskemeti vadaspark jajjj :) |
|
Előzmény:
 |
mullerp
2005-06-20 18:32:33
|
255
|
Koszi...
Visszaterve korabbi kerdesedre, (hetvegen vadaspark?) reszemrol nem ok... Kecskemeten bankettelek... bar ott is van vadaspark... Ez amugy a szegedi lenne? Soha nem jartam arra... erdemes? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|