Keresés

Részletes keresés

Pukszi Creative Commons License 2005-06-25 01:25:47 18
Hát én pl. Orbánnal nem szívesen ülnék le, vagy fognék kezet. Azért az ember, ha teheti, inkább tisztességes emberek között van. Úgyhogy én  a miniszterelnök úr kezdeményezését - aki ezeken a körülményeken felülemelkedett - nagyon korrektnek tatrom. 
ellenforradalmár Creative Commons License 2005-06-20 20:41:38 13

Orbánt sem választotta meg soha senki miniszterelnöknek. 1998-ban a Fidesz 38.34%-ot ért el és koalíciós kormányzásra kényszerült.

Törölt nick Creative Commons License 2005-06-20 20:41:04 11
Nagy marhaság lenne, ha Orbán együtt, a három amortizált, a naptévés elfekvőből előtámolygott Hóbagollyal, Gyufával, meg a megpuccsolt makogóval trióban ülne szemben Lopcsány von Apróval. Önmagát degradálná, ha elfogadná a Puccsos szereposztását. Ne lépjen a kupec csapdájába.
zömi Creative Commons License 2005-06-20 20:38:39 10

Üdv.

 

Igenis le kellene ülnie mindnek egy asztalhoz, és megmutatni, hogy képesek együttműködni, ha baj van. Márpedig most az van!

 

Egyébként Gyurcsánynak hosszú idő óta ez az első igazán épkézláb ötlete, - mégha  totális tehetetlenségére is utal. Az Eu. csúcsvezetői hazavágtak minket, és a többi Visegrádit.......

A hozzászólás:
tfa Creative Commons License 2005-06-20 20:32:20 8
Orbánnak nem kéne leülnie ezzel a vigyori balfék bohóccal s nem kéne legitámálnia. Előbb Gyurcsány nyerjen meg egy választást, mert egyelőre párszáz kilóra megvett vattaemberen kívül őt más nem szavazta meg miniszterelnöknek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!