|
|
|
|
 |
Pukszi
2005-06-25 01:25:47
|
18
|
| Hát én pl. Orbánnal nem szívesen ülnék le, vagy fognék kezet. Azért az ember, ha teheti, inkább tisztességes emberek között van. Úgyhogy én a miniszterelnök úr kezdeményezését - aki ezeken a körülményeken felülemelkedett - nagyon korrektnek tatrom. |
|
 |
ellenforradalmár
2005-06-20 20:41:38
|
13
|
Orbánt sem választotta meg soha senki miniszterelnöknek. 1998-ban a Fidesz 38.34%-ot ért el és koalíciós kormányzásra kényszerült. |
|
 |
Törölt nick
2005-06-20 20:41:04
|
11
|
| Nagy marhaság lenne, ha Orbán együtt, a három amortizált, a naptévés elfekvőből előtámolygott Hóbagollyal, Gyufával, meg a megpuccsolt makogóval trióban ülne szemben Lopcsány von Apróval. Önmagát degradálná, ha elfogadná a Puccsos szereposztását. Ne lépjen a kupec csapdájába. |
|
 |
zömi
2005-06-20 20:38:39
|
10
|
Üdv.
Igenis le kellene ülnie mindnek egy asztalhoz, és megmutatni, hogy képesek együttműködni, ha baj van. Márpedig most az van!
Egyébként Gyurcsánynak hosszú idő óta ez az első igazán épkézláb ötlete, - mégha totális tehetetlenségére is utal. Az Eu. csúcsvezetői hazavágtak minket, és a többi Visegrádit....... |
|
A hozzászólás:
 |
tfa
2005-06-20 20:32:20
|
8
|
| Orbánnak nem kéne leülnie ezzel a vigyori balfék bohóccal s nem kéne legitámálnia. Előbb Gyurcsány nyerjen meg egy választást, mert egyelőre párszáz kilóra megvett vattaemberen kívül őt más nem szavazta meg miniszterelnöknek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|