|
|
|
|
 |
ellenforradalmár
2005-06-20 20:30:40
|
7
|
| Egy konzultáció kevés ahhoz, hogy ismét Orbán legyen a miniszterelnök. Lehet, hogy egy országgyűlési választás is... :DDD |
|
A hozzászólás:
 |
König von der Kommunista
2005-06-20 20:22:40
|
5
|
| Szerintem meg hülyeség. Illetve behúzás a mocsárba. A piszópatta ferike épp most akarja megmondani az EU-nak, mit kell tennie (...), és az angolokat is majd jól kioktatja, mit kell gondolniuk. Ebbe a katyvaszba akarja a nagyfiúkat felelősségmegosztási célzattal bevonni. Hülye, aki beveszi. |
|
Előzmény:
 |
ellenforradalmár
2005-06-20 20:15:53
|
2
|
| Világos és nem bántottál meg vele: Gyurcsány is így fogalmazott. Az ötlet egyébként szerintem támogatandó. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|