|
|
|
|
 |
Aragorn
2005-06-20 20:23:04
|
6
|
| Sztem OV nem fog elmenni. És ezt Boross már legalábbis sejti. |
|
A hozzászólás:
 |
zömi
2005-06-20 20:21:00
|
4
|
Üdv.
Valóban, és mindenkinek kutya kötelessége részt vennie rajta, különösképpen az EU csúcs után kialakult helyzetben.
Egy kis rosszmájúság:
Boross Péter nem hazudtolta meg magát, ha hinni lehet a híradónak. Ez a duma, "hogy akkor, ha mindenki ott lessz" - egy cseppet cinikusnak tűnik. |
|
Előzmény:
 |
ellenforradalmár
2005-06-20 20:15:53
|
2
|
| Világos és nem bántottál meg vele: Gyurcsány is így fogalmazott. Az ötlet egyébként szerintem támogatandó. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|