Keresés

Részletes keresés

Aragorn Creative Commons License 2005-06-20 20:23:04 6
Sztem OV nem fog elmenni. És ezt Boross már legalábbis sejti.
A hozzászólás:
zömi Creative Commons License 2005-06-20 20:21:00 4

Üdv.

 

Valóban, és mindenkinek kutya kötelessége részt vennie rajta, különösképpen az EU csúcs után kialakult helyzetben.

Egy kis rosszmájúság:

Boross Péter nem hazudtolta meg magát, ha hinni lehet a híradónak. Ez a duma, "hogy akkor, ha mindenki ott lessz" - egy cseppet cinikusnak tűnik. 

Előzmény:
ellenforradalmár Creative Commons License 2005-06-20 20:15:53 2
Világos és nem bántottál meg vele: Gyurcsány is így fogalmazott. Az ötlet egyébként szerintem támogatandó.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!