Keresés

Részletes keresés

König von der Kommunista Creative Commons License 2005-06-20 20:22:40 5
Szerintem meg hülyeség. Illetve behúzás a mocsárba. A piszópatta ferike épp most akarja megmondani az EU-nak, mit kell tennie (...), és az angolokat is majd jól kioktatja, mit kell gondolniuk. Ebbe a katyvaszba akarja a nagyfiúkat felelősségmegosztási célzattal bevonni. Hülye, aki beveszi.
zömi Creative Commons License 2005-06-20 20:21:00 4

Üdv.

 

Valóban, és mindenkinek kutya kötelessége részt vennie rajta, különösképpen az EU csúcs után kialakult helyzetben.

Egy kis rosszmájúság:

Boross Péter nem hazudtolta meg magát, ha hinni lehet a híradónak. Ez a duma, "hogy akkor, ha mindenki ott lessz" - egy cseppet cinikusnak tűnik. 

molar Creative Commons License 2005-06-20 20:20:40 3

 

Az ultipartihoz sokan lesznek.

Esetleg egy rablórömi kijöhet belőle...

 

A hozzászólás:
ellenforradalmár Creative Commons License 2005-06-20 20:15:53 2
Világos és nem bántottál meg vele: Gyurcsány is így fogalmazott. Az ötlet egyébként szerintem támogatandó.
Előzmény:
zömi Creative Commons License 2005-06-20 20:03:33 1
Bocs, természetesen így értettem én is....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!