|
|
|
|
 |
König von der Kommunista
2005-06-20 20:22:40
|
5
|
| Szerintem meg hülyeség. Illetve behúzás a mocsárba. A piszópatta ferike épp most akarja megmondani az EU-nak, mit kell tennie (...), és az angolokat is majd jól kioktatja, mit kell gondolniuk. Ebbe a katyvaszba akarja a nagyfiúkat felelősségmegosztási célzattal bevonni. Hülye, aki beveszi. |
|
 |
zömi
2005-06-20 20:21:00
|
4
|
Üdv.
Valóban, és mindenkinek kutya kötelessége részt vennie rajta, különösképpen az EU csúcs után kialakult helyzetben.
Egy kis rosszmájúság:
Boross Péter nem hazudtolta meg magát, ha hinni lehet a híradónak. Ez a duma, "hogy akkor, ha mindenki ott lessz" - egy cseppet cinikusnak tűnik. |
|
 |
molar
2005-06-20 20:20:40
|
3
|
Az ultipartihoz sokan lesznek.
Esetleg egy rablórömi kijöhet belőle...
|
|
A hozzászólás:
 |
ellenforradalmár
2005-06-20 20:15:53
|
2
|
| Világos és nem bántottál meg vele: Gyurcsány is így fogalmazott. Az ötlet egyébként szerintem támogatandó. |
|
Előzmény:
 |
zömi
2005-06-20 20:03:33
|
1
|
| Bocs, természetesen így értettem én is.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|