Keresés

Részletes keresés

zömi Creative Commons License 2005-06-20 20:03:33 1
Bocs, természetesen így értettem én is....
A hozzászólás:
ellenforradalmár Creative Commons License 2005-06-20 20:02:15 0
Mindenki nem lesz 0tt. Antall már halott...
Előzmény:
zömi Creative Commons License 2005-06-20 19:59:50 -

Üdvözlet.

 

A kezdeményezés hallatán Boross P. kijelentette, hogy akkor hajlandó ezen részt venni, ha mindenki ott lessz. Horn Gy. támogatja az ötletet, Orbán Viktor pedig úgy nyilatkozott, hogy ő mindíg nyitott egy közös megbeszélésre. Ott lessz még Medgyessi P., aki örömét fejezte ki a Me. felvetésére.

 

Az 5-ök kihúzzák vajon az ország szekerét a gazdasági kátyúból? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!