|
|
|
|
 |
ellenforradalmár
2005-06-20 20:02:15
|
0
|
| Mindenki nem lesz 0tt. Antall már halott... |
|
A hozzászólás:
 |
zömi
2005-06-20 19:59:50
|
-
|
Üdvözlet.
A kezdeményezés hallatán Boross P. kijelentette, hogy akkor hajlandó ezen részt venni, ha mindenki ott lessz. Horn Gy. támogatja az ötletet, Orbán Viktor pedig úgy nyilatkozott, hogy ő mindíg nyitott egy közös megbeszélésre. Ott lessz még Medgyessi P., aki örömét fejezte ki a Me. felvetésére.
Az 5-ök kihúzzák vajon az ország szekerét a gazdasági kátyúból? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|