Keresés

Részletes keresés

datee Creative Commons License 2005-06-20 20:38:33 259
kecskemeti vadaspark jajjj :)
jiljil Creative Commons License 2005-06-20 18:44:53 256
Szép időben sokan látogatják. Szerintem tetszene Neked is!
Természetesen a szegedire gondoltam.
A hozzászólás:
mullerp Creative Commons License 2005-06-20 18:32:33 255

Koszi...

 

Visszaterve korabbi kerdesedre, (hetvegen vadaspark?) reszemrol nem ok... Kecskemeten bankettelek... bar ott is van vadaspark... Ez amugy a szegedi lenne? Soha nem jartam arra... erdemes?

Előzmény:
jiljil Creative Commons License 2005-06-20 07:46:15 244

Nagyszerű volt ez a vasárnap délután. Folytatnunk kellene. E hét végén VADASPARK, vagy esetleg valami más?

Rövidesen jönnek képek is.

Mindenkinek kellemes hetet!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!