|
|
|
|
 |
datee
2005-06-20 20:38:33
|
259
|
| kecskemeti vadaspark jajjj :) |
|
 |
jiljil
2005-06-20 18:44:53
|
256
|
Szép időben sokan látogatják. Szerintem tetszene Neked is! Természetesen a szegedire gondoltam. |
|
A hozzászólás:
 |
mullerp
2005-06-20 18:32:33
|
255
|
Koszi...
Visszaterve korabbi kerdesedre, (hetvegen vadaspark?) reszemrol nem ok... Kecskemeten bankettelek... bar ott is van vadaspark... Ez amugy a szegedi lenne? Soha nem jartam arra... erdemes? |
|
Előzmény:
 |
jiljil
2005-06-20 07:46:15
|
244
|
Nagyszerű volt ez a vasárnap délután. Folytatnunk kellene. E hét végén VADASPARK, vagy esetleg valami más?
Rövidesen jönnek képek is.
Mindenkinek kellemes hetet! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|