|
|
|
|
 |
Édy Endre
2005-06-21 16:34:07
|
98
|
| Nem láttam seholsem, hogy tágabb értelemben való értekezésről lett volna szó. Eléggé konkrétan leítta a topicnyitó, hogy miről szól. Minek ezt erre-arra tovább ragozni? Ennyire muszáj kiélni az elfojtott indulatokat? |
|
 |
UtherPendragon
2005-06-20 18:16:26
|
54
|
| Vagy a közép-afrikai muszlim csikló-körülmetélésnek nevezett adoleszcens csonkolás. Végtelenül primitív és undorító eljárások egytől egyig. |
|
A hozzászólás:
 |
Donky
2005-06-20 18:10:44
|
50
|
Off
Szerintem témába vágó a dolog, hiszen tágabb értelemben az avítt vallási cselekedetekről, szokásokról van szó, és ebbe belefér sok minden. Körül kell járni a dolgot, hogy látszon, nem csak az ortodoxoknál vannak ilyenek.
Szerintem.
On |
|
Előzmény:
 |
Édy Endre
2005-06-20 18:07:19
|
48
|
| Nem, csak felfordul a gyomrom attól, hogy vannak, akik nem bírnak erőt venni a fröcsögésükön és erre minden lehetséges fórumot megragadnak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|