Keresés

Részletes keresés

Édy Endre Creative Commons License 2005-06-21 16:34:07 98
Nem láttam seholsem, hogy tágabb értelemben való értekezésről lett volna szó. Eléggé konkrétan leítta a topicnyitó, hogy miről szól. Minek ezt erre-arra tovább ragozni? Ennyire muszáj kiélni az elfojtott indulatokat?
UtherPendragon Creative Commons License 2005-06-20 18:16:26 54
Vagy a közép-afrikai muszlim csikló-körülmetélésnek nevezett adoleszcens csonkolás. Végtelenül primitív és undorító eljárások egytől egyig.
A hozzászólás:
Donky Creative Commons License 2005-06-20 18:10:44 50

Off

Szerintem témába vágó a dolog, hiszen tágabb értelemben az avítt vallási cselekedetekről, szokásokról van szó, és ebbe belefér sok minden. Körül kell járni a dolgot, hogy látszon, nem csak az ortodoxoknál vannak ilyenek.

Szerintem.

On

Előzmény:
Édy Endre Creative Commons License 2005-06-20 18:07:19 48
Nem, csak felfordul a gyomrom attól, hogy vannak, akik nem bírnak erőt venni a fröcsögésükön és erre minden lehetséges fórumot megragadnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!