Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szomi_szomi Creative Commons License 2005-06-20 12:17:19 52
Én is meg vagyok lepődve. Egyetlen értelmes magyarázat az, hogy nagyon kiépült a környék (pontosabban kiépülőben van) a kezdeti állapotokhoz képest. Végülis az egyedi esetek (házak) nagyon eltérhetnek a trendtől. Én kíváncsian figyelem mi sül ki ebből az egészből.
Előzmény:
Caipi Creative Commons License 2005-06-20 11:48:38 51

Wow, nem semmi..

Na szegény vevő. Pedig szerintem eléggé el van már terjedve, hogy félni kell az újépítésűtől, én is ezerfelől hallom, anélkül, hogy rákezdenék a saját nyomoromról szóló litániára. Gondolni sem szeretek a saját lakásomra!:-(  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!