|
|
|
|
 |
venge
2005-06-20 20:12:23
|
257
|
| Alpex. |
|
A hozzászólás:
 |
mullerp
2005-06-20 08:04:16
|
245
|
Azt hiszem elmondhatjuk, hogy mindenki elegedett es en ennek nagyon orulok!
Tegnap ejjel osszedobtam a galeriat a tegnapi naprol...
www.mullerpeter.tk --> Esemenyek --> Martely
Venge: Pontosan mi volt a 135/2.8 M42 obi tipusa?
|
|
Előzmény:
 |
jiljil
2005-06-20 07:46:15
|
244
|
Nagyszerű volt ez a vasárnap délután. Folytatnunk kellene. E hét végén VADASPARK, vagy esetleg valami más?
Rövidesen jönnek képek is.
Mindenkinek kellemes hetet! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|