|
|
|
|
 |
TaXiN
2005-06-20 08:02:23
|
692
|
Azért jó, mert Európán KÍVÜL is nyomja lefele az árakat.
|
|
 |
breien
2005-06-20 07:39:31
|
690
|
Az egyensúly a lényeg.
Azért van minden országban szakminisztérium, falugazda hálózat, hogy koordinálja a termelést, ellenőrízze a felhasználást a támogatásoknak.
Ha ez műxik, akkor nem lesz túltermelés, minden megmívelhető földterület megművelve, a természet megőrzi a fenntartható élet lehetőségét.
Az egyensúly biztosítani fogja a káros, emberi szervezetre ártalmas növények lokalizálását.
A szakminisztérium másik feladata, hogy koordinálja a többi tárcával igényeiket
/ a MOL.-nak mintha igénye lenne kukurúzára, hogy gk. hajtóanyagot gyártson belőlle. talán mások is igényelnének mg. termékeket az alternatív energia szükségleteik kielégítésére /
Ugye, hogy nem csak a "paraszt" igénye a támogatások helyes felhasználása? |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2005-06-20 07:20:43
|
689
|
És az miért jó, ha nyomott mezőgazdasági árak alakulnak ki mesterségesen? Még több veszteséges üzem lesz, ezért több támogatást fognak követelni a gazdák. Nem vezet ez sehova.
Hogy pontosabb legyek, az első évben, amikor 50%-al csökkennek a fogyasztói árak, akkor azt a lakosság biztosan örömmel fogadja. A következő évben meg a több támogatást követelő gazdák tüntetnek, útlezárnak, kormányok pénzt adnak...
Akkor már inkább személygépjárművekből vagy lakásokból legyen túltermelés, szeretnék féláron kocsit meg jó lakást venni:) |
|
Előzmény:
 |
TaXiN
2005-06-20 07:07:48
|
688
|
| Nem teljesen hülyeség a gazdaságtalan mezőgazdaságba pénzt ölni, mert 10%-os túltermelés 50%-kal nyomja le a mezgazdban az árakat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|