Keresés

Részletes keresés

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2005-06-20 07:20:43 689

   És az miért jó, ha nyomott mezőgazdasági árak alakulnak ki mesterségesen? Még több veszteséges üzem lesz, ezért több támogatást fognak követelni a gazdák. Nem vezet ez sehova.

  Hogy pontosabb legyek, az első évben, amikor 50%-al csökkennek a fogyasztói árak, akkor azt a lakosság biztosan örömmel fogadja. A következő évben meg a több támogatást követelő gazdák tüntetnek, útlezárnak, kormányok pénzt adnak...

  Akkor már inkább személygépjárművekből vagy lakásokból legyen túltermelés, szeretnék féláron kocsit meg jó lakást venni:)

A hozzászólás:
TaXiN Creative Commons License 2005-06-20 07:07:48 688
Nem teljesen hülyeség a gazdaságtalan mezőgazdaságba pénzt ölni, mert 10%-os túltermelés 50%-kal nyomja le a mezgazdban az árakat.
Előzmény:
dolphin Creative Commons License 2005-06-20 05:39:46 687
Az EU allampolgarok tobbsegenek az lenne a jo, ha a CAP nevu penzkidobast (jelenlegi formajaban mindenkeppen) vegre megszuntetnek es az EU megprobalna megerteni, hogy jobb helyre is mehet a penz, mint arra a kudarcra itelt delibabra, mely szerint az EU akarmilyen agrarexportor kellene legyen.... Valszleg a liszaboni celok teljesitese is gyorsabban menne, ha nem minden egyes EUs tehen utan napi ket euro tamogatast fizetne a kozponti koltsegvetes.....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!