|
|
|
|
 |
Ipari-antidepresszió
2005-06-20 07:20:43
|
689
|
És az miért jó, ha nyomott mezőgazdasági árak alakulnak ki mesterségesen? Még több veszteséges üzem lesz, ezért több támogatást fognak követelni a gazdák. Nem vezet ez sehova.
Hogy pontosabb legyek, az első évben, amikor 50%-al csökkennek a fogyasztói árak, akkor azt a lakosság biztosan örömmel fogadja. A következő évben meg a több támogatást követelő gazdák tüntetnek, útlezárnak, kormányok pénzt adnak...
Akkor már inkább személygépjárművekből vagy lakásokból legyen túltermelés, szeretnék féláron kocsit meg jó lakást venni:) |
|
A hozzászólás:
 |
TaXiN
2005-06-20 07:07:48
|
688
|
| Nem teljesen hülyeség a gazdaságtalan mezőgazdaságba pénzt ölni, mert 10%-os túltermelés 50%-kal nyomja le a mezgazdban az árakat. |
|
Előzmény:
 |
dolphin
2005-06-20 05:39:46
|
687
|
| Az EU allampolgarok tobbsegenek az lenne a jo, ha a CAP nevu penzkidobast (jelenlegi formajaban mindenkeppen) vegre megszuntetnek es az EU megprobalna megerteni, hogy jobb helyre is mehet a penz, mint arra a kudarcra itelt delibabra, mely szerint az EU akarmilyen agrarexportor kellene legyen.... Valszleg a liszaboni celok teljesitese is gyorsabban menne, ha nem minden egyes EUs tehen utan napi ket euro tamogatast fizetne a kozponti koltsegvetes..... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|