Keresés

Részletes keresés

breien Creative Commons License 2005-06-20 07:51:08 691

Én  azt  sem  tartom  szerencsés  +oldásnak, hogy az  EU.  olyanokra  is  támogatást  ad,  ami  a helyi  politikusok  mandátum  szerzését  szolgálja  csupán.

Tehát.

 

Külömbséget  kell  tenni  egy  történelmi  belváros  rekontsrukciós  támogatása, és 

"közparkok"  támogatása  között.  az  utóbbit, talán 3oldhatnák  a helyi  közösségek.   Olyan  helyeken inkább,  a  munkahelyek  versenyképességének  támogatását javasolnám,  mert  mit  ér  azzal  a pógár, ha  megszépítik  a  városközpontot,  ha  neki  a  megélhetése  biztosításáért  több  száz,  esetleg  ezer Km-re  kell  eljárnia  dolgozni.  / az adóját  nem  arra  költi, hogy  szülőhelye  épűljön, szépűljön ,  s  arra  sem  marad  akkor  pénz,  hogy  biztosítsák  az  állagmegoldást  /  

 

Ugye,  hogy  akkor  az enyészetté válik,  ablakon kidobott  pénz.

 

A  Blaier  nem is  mondott  hülyeséget.

TaXiN Creative Commons License 2005-06-20 07:07:48 688
Nem teljesen hülyeség a gazdaságtalan mezőgazdaságba pénzt ölni, mert 10%-os túltermelés 50%-kal nyomja le a mezgazdban az árakat.
A hozzászólás:
dolphin Creative Commons License 2005-06-20 05:39:46 687
Az EU allampolgarok tobbsegenek az lenne a jo, ha a CAP nevu penzkidobast (jelenlegi formajaban mindenkeppen) vegre megszuntetnek es az EU megprobalna megerteni, hogy jobb helyre is mehet a penz, mint arra a kudarcra itelt delibabra, mely szerint az EU akarmilyen agrarexportor kellene legyen.... Valszleg a liszaboni celok teljesitese is gyorsabban menne, ha nem minden egyes EUs tehen utan napi ket euro tamogatast fizetne a kozponti koltsegvetes.....
Előzmény:
Első Polgár Creative Commons License 2005-06-20 02:36:15 686
nem, nekunk az lenne jo, ha a mi parasztjaink kapnak tobbet

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!