|
|
|
|
 |
breien
2005-06-20 07:51:08
|
691
|
Én azt sem tartom szerencsés +oldásnak, hogy az EU. olyanokra is támogatást ad, ami a helyi politikusok mandátum szerzését szolgálja csupán.
Tehát.
Külömbséget kell tenni egy történelmi belváros rekontsrukciós támogatása, és
"közparkok" támogatása között. az utóbbit, talán 3oldhatnák a helyi közösségek. Olyan helyeken inkább, a munkahelyek versenyképességének támogatását javasolnám, mert mit ér azzal a pógár, ha megszépítik a városközpontot, ha neki a megélhetése biztosításáért több száz, esetleg ezer Km-re kell eljárnia dolgozni. / az adóját nem arra költi, hogy szülőhelye épűljön, szépűljön , s arra sem marad akkor pénz, hogy biztosítsák az állagmegoldást /
Ugye, hogy akkor az enyészetté válik, ablakon kidobott pénz.
A Blaier nem is mondott hülyeséget. |
|
 |
TaXiN
2005-06-20 07:07:48
|
688
|
| Nem teljesen hülyeség a gazdaságtalan mezőgazdaságba pénzt ölni, mert 10%-os túltermelés 50%-kal nyomja le a mezgazdban az árakat. |
|
A hozzászólás:
 |
dolphin
2005-06-20 05:39:46
|
687
|
| Az EU allampolgarok tobbsegenek az lenne a jo, ha a CAP nevu penzkidobast (jelenlegi formajaban mindenkeppen) vegre megszuntetnek es az EU megprobalna megerteni, hogy jobb helyre is mehet a penz, mint arra a kudarcra itelt delibabra, mely szerint az EU akarmilyen agrarexportor kellene legyen.... Valszleg a liszaboni celok teljesitese is gyorsabban menne, ha nem minden egyes EUs tehen utan napi ket euro tamogatast fizetne a kozponti koltsegvetes..... |
|
Előzmény:
 |
Első Polgár
2005-06-20 02:36:15
|
686
|
| nem, nekunk az lenne jo, ha a mi parasztjaink kapnak tobbet |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|