|
|
|
|
 |
dolphin
2005-06-20 05:39:46
|
687
|
| Az EU allampolgarok tobbsegenek az lenne a jo, ha a CAP nevu penzkidobast (jelenlegi formajaban mindenkeppen) vegre megszuntetnek es az EU megprobalna megerteni, hogy jobb helyre is mehet a penz, mint arra a kudarcra itelt delibabra, mely szerint az EU akarmilyen agrarexportor kellene legyen.... Valszleg a liszaboni celok teljesitese is gyorsabban menne, ha nem minden egyes EUs tehen utan napi ket euro tamogatast fizetne a kozponti koltsegvetes..... |
|
A hozzászólás:
 |
Első Polgár
2005-06-20 02:36:15
|
686
|
| nem, nekunk az lenne jo, ha a mi parasztjaink kapnak tobbet |
|
Előzmény:
 |
luisen
2005-06-19 21:16:26
|
685
|
| Amúgy, ha a francia parasztok többet kapnának - vagy annyit, mint eddig - az nekünk is jó lenne, mert akkor a mieink is. A közös agrárpolitika Fro-nak a legjobb, a következő haszonélvezők mi lennénk... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|