Keresés

Részletes keresés

dolphin Creative Commons License 2005-06-20 05:39:46 687
Az EU allampolgarok tobbsegenek az lenne a jo, ha a CAP nevu penzkidobast (jelenlegi formajaban mindenkeppen) vegre megszuntetnek es az EU megprobalna megerteni, hogy jobb helyre is mehet a penz, mint arra a kudarcra itelt delibabra, mely szerint az EU akarmilyen agrarexportor kellene legyen.... Valszleg a liszaboni celok teljesitese is gyorsabban menne, ha nem minden egyes EUs tehen utan napi ket euro tamogatast fizetne a kozponti koltsegvetes.....
A hozzászólás:
Első Polgár Creative Commons License 2005-06-20 02:36:15 686
nem, nekunk az lenne jo, ha a mi parasztjaink kapnak tobbet
Előzmény:
luisen Creative Commons License 2005-06-19 21:16:26 685
Amúgy, ha a francia parasztok többet kapnának   - vagy annyit, mint eddig - az nekünk is jó lenne, mert akkor a mieink is. A közös agrárpolitika Fro-nak a legjobb, a következő haszonélvezők mi lennénk...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!