Keresés

Részletes keresés

Első Polgár Creative Commons License 2005-06-20 02:36:15 686
nem, nekunk az lenne jo, ha a mi parasztjaink kapnak tobbet
A hozzászólás:
luisen Creative Commons License 2005-06-19 21:16:26 685
Amúgy, ha a francia parasztok többet kapnának   - vagy annyit, mint eddig - az nekünk is jó lenne, mert akkor a mieink is. A közös agrárpolitika Fro-nak a legjobb, a következő haszonélvezők mi lennénk...
Előzmény:
Első Polgár Creative Commons License 2005-06-19 15:01:14 683
ezzel en egyetertek, de azt nem birom fel fogni, hogy most mindenki az angolokra ugat, hogy milyen gecik, pedig pont hogy ok alltak ki ezen eloremutato irany mellett
a franciak meg mindig a "meg tobb penzt a parasztjainknak" c. szinmunel vannak leragadva

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!