|
|
|
|
 |
Első Polgár
2005-06-20 02:36:15
|
686
|
| nem, nekunk az lenne jo, ha a mi parasztjaink kapnak tobbet |
|
A hozzászólás:
 |
luisen
2005-06-19 21:16:26
|
685
|
| Amúgy, ha a francia parasztok többet kapnának - vagy annyit, mint eddig - az nekünk is jó lenne, mert akkor a mieink is. A közös agrárpolitika Fro-nak a legjobb, a következő haszonélvezők mi lennénk... |
|
Előzmény:
 |
Első Polgár
2005-06-19 15:01:14
|
683
|
ezzel en egyetertek, de azt nem birom fel fogni, hogy most mindenki az angolokra ugat, hogy milyen gecik, pedig pont hogy ok alltak ki ezen eloremutato irany mellett a franciak meg mindig a "meg tobb penzt a parasztjainknak" c. szinmunel vannak leragadva |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|