Keresés

Részletes keresés

Vandras Creative Commons License 2005-06-19 21:27:21 242
Bocs el....rontottam, ez az.
Vandras Creative Commons License 2005-06-19 21:25:30 241
Addig amíg mi a "vackainkkal" voltunk elfoglalva Ő volt aki használta is a gépeket:

Az E-1 is jó állt a kezébe!
A hozzászólás:
attila7575 Creative Commons License 2005-06-19 20:49:45 240
Utánpótlás nevelődik...

Utánpótlásnevelés :)

Jó látni hogy a fiatalságot is érdekli a fotózás. És milyen önállóan fotózott a kissrác az apja (jiljil) 10D-jével.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!