Keresés

Részletes keresés

Vandras Creative Commons License 2005-06-19 20:21:26 237
Tényleg megvolt ez a kis öszeröffenés, és nagyon jól esett. Kösz, hogy jöttetek!
Első állomás azonban a kocsma volt, majd keringőzés az ágyú körül.
A hozzászólás:
attila7575 Creative Commons License 2005-06-19 19:24:26 236
Jó volt a találkozó! A következőn vandras _nem_ fizet semmit, lévén hogy most ő hívott meg minket innivalókra.
Nagyon szimpatikus társaság. Mivel nálam csak tapasztaltabbak voltak, kicsit tartottam attól, hogy kilógok a sorból, de ez egy nagyon normális csapat, jó volt a hangulat. Ha valaki errefelé lakik, csatlakozzon. Érdekes, egyébként idáig minden tapasztaltabb fotósnál azt vettem észre, hogy közvetlenek, önzetlenek, normálisak és segítőkészek. Örülök neki, ha ez lesz az általános trend!

A találkozó technikai tanulsága számomra, hogy csak a nikonommal nem működnek a manuális optikák, az E-1-esekkel és a 10D-kel gyönyörűen mentek az M42 objektívek :(
No meg mullerp 50/1.4-e, ami az E-1 vázon 100/1.4 Mindjárt sírok :))))) Hülye nikon.
Előzmény:
mullerp Creative Commons License 2005-06-19 18:57:21 233

Nos hazaertem...

 

Jelentem megvolt az elso DAF talalkozo Martelyon.

 

Resztvevok: Vandras, Venge, Jiljil (es csaladja), Attila7575, es jomagam...

Gepek: Olympus E-1 2 db, EOS-10D 2db, Nikon D70 1 db...

Objektivek: Nohhh az rengeteg... tekergettunk jobbra balra... Jiljil-nek koszonhetoen valami kinai mestermunkat is kiprobalhattunk, mely igazi orom volt...

 

Mit mondjak meg? Jo kis csapat ez, szimpatikus arcokkal... holnapra talan osszeutok egy kepgaleriat is.

 

Udv!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!