|
|
|
|
 |
Viktor (Bcs)
2005-06-20 20:38:27
|
258
|
| Köszi szépen mullerp. Megnéztem őket és a ködös kivételével tényleg látszódik, de szerintem ahoz képest nem vészes. Már megrendeltem, ugyhogy kíváncsian várom, hogy mit fog produkálni az Olympusommal. Majd teszek fel képeket. |
|
A hozzászólás:
 |
mullerp
2005-06-19 19:14:36
|
235
|
Nohh ezek biztosan elotettel keszultek:
ID=40282
ID=43820
ID=45201
A csonakos kep bal felso sarkaban lathatod a lagyulast amit az elotet okoz!
|
|
Előzmény:
 |
Viktor (Bcs)
2005-06-19 19:03:38
|
234
|
| Köszi a választ mullerp. Igen ez az olcsóbbik, bár ez is 6 Mp-ig jó, mint a 0,7x-es csak az kb. duplájába kerül. Elkezdtem nézegetni a képeidet, de egyiknél se láttam feltüntetve, hogy előtétlencsével készül. Elárulod, hogy melyek azok? Köszi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|