Keresés

Részletes keresés

Viktor (Bcs) Creative Commons License 2005-06-20 20:38:27 258
Köszi szépen mullerp. Megnéztem őket és a ködös kivételével tényleg látszódik, de szerintem ahoz képest nem vészes. Már megrendeltem, ugyhogy kíváncsian várom, hogy mit fog produkálni az Olympusommal. Majd teszek fel képeket.
A hozzászólás:
mullerp Creative Commons License 2005-06-19 19:14:36 235

Nohh ezek biztosan elotettel keszultek:

 

ID=40282

ID=43820

ID=45201

 

A csonakos kep bal felso sarkaban lathatod a lagyulast amit az elotet okoz!

 

Előzmény:
Viktor (Bcs) Creative Commons License 2005-06-19 19:03:38 234
Köszi a választ mullerp. Igen ez az olcsóbbik, bár ez is 6 Mp-ig jó, mint a 0,7x-es csak az kb. duplájába kerül. Elkezdtem nézegetni a képeidet, de egyiknél se láttam feltüntetve, hogy előtétlencsével készül. Elárulod, hogy melyek azok? Köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!