Keresés

Részletes keresés

mullerp Creative Commons License 2005-06-19 19:14:36 235

Nohh ezek biztosan elotettel keszultek:

 

ID=40282

ID=43820

ID=45201

 

A csonakos kep bal felso sarkaban lathatod a lagyulast amit az elotet okoz!

 

A hozzászólás:
Viktor (Bcs) Creative Commons License 2005-06-19 19:03:38 234
Köszi a választ mullerp. Igen ez az olcsóbbik, bár ez is 6 Mp-ig jó, mint a 0,7x-es csak az kb. duplájába kerül. Elkezdtem nézegetni a képeidet, de egyiknél se láttam feltüntetve, hogy előtétlencsével készül. Elárulod, hogy melyek azok? Köszi.
Előzmény:
mullerp Creative Commons License 2005-06-19 11:41:33 231

Viktor:

 

En hasznaltam Soligor 0.6x elotetet egy Canon Powershot A70-en... ha jol emlexem ket fajta letezik belole... ez a 16e Ft-os lehet az olcsobbik, talan 3-4 megapixelig ajanljak... Hasznos bir lenni, de a kepminosegnek kicsit odacsap... foleg a sarkoknal, a szeleken. Nezz szet a fotozz.hu-n, nehany joval korabbi kepem keszult vele, bar az oda kerulo kepek nem keves utomunkaval birtak akkoriban... Ha igazan szukseged van ra, vedd meg batran, de csak azert hogy legyen... nem tudom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!