|
|
|
|
 |
mullerp
2005-06-19 19:14:36
|
235
|
Nohh ezek biztosan elotettel keszultek:
ID=40282
ID=43820
ID=45201
A csonakos kep bal felso sarkaban lathatod a lagyulast amit az elotet okoz!
|
|
A hozzászólás:
 |
Viktor (Bcs)
2005-06-19 19:03:38
|
234
|
| Köszi a választ mullerp. Igen ez az olcsóbbik, bár ez is 6 Mp-ig jó, mint a 0,7x-es csak az kb. duplájába kerül. Elkezdtem nézegetni a képeidet, de egyiknél se láttam feltüntetve, hogy előtétlencsével készül. Elárulod, hogy melyek azok? Köszi. |
|
Előzmény:
 |
mullerp
2005-06-19 11:41:33
|
231
|
Viktor:
En hasznaltam Soligor 0.6x elotetet egy Canon Powershot A70-en... ha jol emlexem ket fajta letezik belole... ez a 16e Ft-os lehet az olcsobbik, talan 3-4 megapixelig ajanljak... Hasznos bir lenni, de a kepminosegnek kicsit odacsap... foleg a sarkoknal, a szeleken. Nezz szet a fotozz.hu-n, nehany joval korabbi kepem keszult vele, bar az oda kerulo kepek nem keves utomunkaval birtak akkoriban... Ha igazan szukseged van ra, vedd meg batran, de csak azert hogy legyen... nem tudom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|