|
|
|
|
 |
Ahmet
2005-06-21 20:34:05
|
270
|
Bár nem nekem szólt a kérdés, de most vettem egyet. Kipróbálni nem igen tudtam az elmúlt órákban, de:
Pontosan olyan, mint a Soligor telekonverter, csak nincs benne semmi. A belső felülete nem igazán matt, de fekete. Nem hiszem, hogy nagyban befolyásolná a képalkotást, mert a bajonett miatt peremek vannak kialakítva minden gyűrű mindkét végén. Elég korrektül kapcsolódnak a bajonettek, bár egy kicsit szorosak. AF és blende jelet szépen átviszi, mást nem igazán lehet róla elmondani. |
|
A hozzászólás:
 |
**buci**
2005-06-19 16:49:14
|
263
|
| Azért tudom, mert én is szeretnék venni Soligor közgyűrűsort 1 hónap múlva, és én már után is néztem, hogy hol lehet olcsón! Ha megvan a cuccos, kérlek írj róla nekem véleményt, mert nagyon érdekelne, köszi szépen! |
|
Előzmény:
 |
norby
2005-06-19 14:59:59
|
262
|
Hihetetlen. Kerestem ott is, de a keresőjük nem hozta ki (most persze igen, biztos elgépeltem)
Kösz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|