Keresés

Részletes keresés

luisen Creative Commons License 2005-06-19 21:16:26 685
Amúgy, ha a francia parasztok többet kapnának   - vagy annyit, mint eddig - az nekünk is jó lenne, mert akkor a mieink is. A közös agrárpolitika Fro-nak a legjobb, a következő haszonélvezők mi lennénk...
breien Creative Commons License 2005-06-19 20:22:21 684
Politikus léttére, a Blaier nagyon jól érvel.

Mond neked miért kell "parasztoznod"?

Próbálj érvelni Te is.
A hozzászólás:
Első Polgár Creative Commons License 2005-06-19 15:01:14 683
ezzel en egyetertek, de azt nem birom fel fogni, hogy most mindenki az angolokra ugat, hogy milyen gecik, pedig pont hogy ok alltak ki ezen eloremutato irany mellett
a franciak meg mindig a "meg tobb penzt a parasztjainknak" c. szinmunel vannak leragadva
Előzmény:
breien Creative Commons License 2005-06-19 13:34:23 682

tisztelt   kartács.

 

talán,  abból kell-ene  kiindúlni,  hogy  2004-ben alapvetően  megváltozott  a helyzet  /  most nem  csak az újjonnan belépőkre  gondolok,  hanem a geopolitikára.  Tudomásul kell  venni, hogy  a  mostanra  kialakult  politikai  és  gazdasági  helyzet  megköveteli,  hogy  újraértékeljék az eddigi  irányokat /  mintha ez év  elején elindították volna  / 

 

El  kell  felejteni, az eddigi  gyakorlatot.  Szigorítani  kell, a támogatások odaitélésénél,  hogy mire is és  főleg kik költik  el  és  hogyan a pénzeket.

 

A  prioritásokat,  a  K+F-re,  új,  alternatív energia hordozók  kialakítása,  függőségi  viszonyunk  megszüntetése.

 

Környezet kímélés,  egészséges  élettér,  6 mekkora  EU.  szinten az  Eü-re  fordított  összeg?  annak  5%-os  megtakarítása,  mennyivel  kerülne  kevesebbe?  ha azokat kutatásokra  fordítanák, mennyi, ma még  gyógyíthatatlan betegséget  lehetne  gyógyítani ?  /

 

Kulturális  örökségünk,  az  Európai  történelmi  építészet  megőrzése  /  ajánlom  figyelmedbe,  ahol  ezt  évtizedek  óta  következetesen  végzik, pl.  Egerben, mennyi  túrista keresi fel évente  azt  a várost, s mennyit  lehetne  még mindíg  javítani ezen. /

 

nagyon  szigorúan és  következetesen be  kell  tartattnin  az  állami  /  nemzeti és  EU-s  kifizetések  ellenőrzését  /

 

Ha  csak ennyit  figyelembe  vesznek, már  akkor  is  meg  fognak  tudni  állapodni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!