Keresés

Részletes keresés

attila7575 Creative Commons License 2005-06-19 13:49:49 232
Oké, akkor a 29/2.8-at biztosan viszem, mert az Pentacon, és nagyon jó, meg még valamit. Kíváncsi vagyok azért, hogy a jupiterem mit csinálna az E vázon a 2x szorzóval (200x2=400mm 4-es fényerővel). Bár így a 600mm 5.6-tal se tűnik rossznak :P
A hozzászólás:
mullerp Creative Commons License 2005-06-19 11:32:51 229

Jajjajjajajajjj... kapkodok...

 

Izeee, a boseg zavara... igazsag szerint csak az adapter menetet akarom letesztelni nem-e ovalis... hozd azt, amelyik velemenyed szeritn a legjobb kepminoseget adja... egyszer azert a 300-ast is kiprobalnam :-) Koszi!

Előzmény:
attila7575 Creative Commons License 2005-06-19 09:45:47 228
Írd meg gyorsan melyik érdekel:

f2 58 mm
f1.8 50 mm
f2.8 29 mm
f4 200 mm
f5.6 300 mm

(Ez utóbbit csak külön kérésre, van vagy 4 kiló és külön kofferja van :O )

Az elsőből van kettő is ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!