|
|
|
|
 |
attila7575
2005-06-19 13:49:49
|
232
|
| Oké, akkor a 29/2.8-at biztosan viszem, mert az Pentacon, és nagyon jó, meg még valamit. Kíváncsi vagyok azért, hogy a jupiterem mit csinálna az E vázon a 2x szorzóval (200x2=400mm 4-es fényerővel). Bár így a 600mm 5.6-tal se tűnik rossznak :P |
|
A hozzászólás:
 |
mullerp
2005-06-19 11:32:51
|
229
|
Jajjajjajajajjj... kapkodok...
Izeee, a boseg zavara... igazsag szerint csak az adapter menetet akarom letesztelni nem-e ovalis... hozd azt, amelyik velemenyed szeritn a legjobb kepminoseget adja... egyszer azert a 300-ast is kiprobalnam :-) Koszi! |
|
Előzmény:
 |
attila7575
2005-06-19 09:45:47
|
228
|
Írd meg gyorsan melyik érdekel:
f2 58 mm f1.8 50 mm f2.8 29 mm f4 200 mm f5.6 300 mm
(Ez utóbbit csak külön kérésre, van vagy 4 kiló és külön kofferja van :O )
Az elsőből van kettő is ;) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|