Keresés

Részletes keresés

mullerp Creative Commons License 2005-06-19 11:32:51 229

Jajjajjajajajjj... kapkodok...

 

Izeee, a boseg zavara... igazsag szerint csak az adapter menetet akarom letesztelni nem-e ovalis... hozd azt, amelyik velemenyed szeritn a legjobb kepminoseget adja... egyszer azert a 300-ast is kiprobalnam :-) Koszi!

A hozzászólás:
attila7575 Creative Commons License 2005-06-19 09:45:47 228
Írd meg gyorsan melyik érdekel:

f2 58 mm
f1.8 50 mm
f2.8 29 mm
f4 200 mm
f5.6 300 mm

(Ez utóbbit csak külön kérésre, van vagy 4 kiló és külön kofferja van :O )

Az elsőből van kettő is ;)
Előzmény:
mullerp Creative Commons License 2005-06-18 18:54:24 225

Nohhh meg egy gondolat illetve keres...

 

Miutan van mostanman nekem is M42 adapterem, ha valaki tudna hozni valami altala jonak itelt csavaros lencset, azt megkoszonnem... szeretnem kiprobalni!

 

Akkor holnap talalkozunk... remelem odatalalok :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!