|
|
|
|
 |
mullerp
2005-06-19 11:41:33
|
231
|
Viktor:
En hasznaltam Soligor 0.6x elotetet egy Canon Powershot A70-en... ha jol emlexem ket fajta letezik belole... ez a 16e Ft-os lehet az olcsobbik, talan 3-4 megapixelig ajanljak... Hasznos bir lenni, de a kepminosegnek kicsit odacsap... foleg a sarkoknal, a szeleken. Nezz szet a fotozz.hu-n, nehany joval korabbi kepem keszult vele, bar az oda kerulo kepek nem keves utomunkaval birtak akkoriban... Ha igazan szukseged van ra, vedd meg batran, de csak azert hogy legyen... nem tudom. |
|
A hozzászólás:
 |
Viktor (Bcs)
2005-06-18 22:57:04
|
227
|
Köszönöm az üdvözletet mullerp. :) Olyan kérdésem lenne, hogy van-e valakinek véleménye a Soligor 0,6x előtétlencséről. Sajna egyelőre nem akarok rászánni több tízezret ilyenre, és ha ez elfogadható minőséget nyújtana, akkor megéri azt a 16e ft-ot. Előre is köszi. Jó fotózást a holnapi találkozón! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|