Keresés

Részletes keresés

mullerp Creative Commons License 2005-06-19 11:33:34 230

jiljil:

 

gyere... mondom, meg a vegen belepot szednek annyian leszunk :-)

A hozzászólás:
jiljil Creative Commons License 2005-06-18 19:56:51 226
Ha nem jön közbe semmi én is elnézek és viszek egy-két csavaros optikát.
Előzmény:
mullerp Creative Commons License 2005-06-18 18:54:24 225

Nohhh meg egy gondolat illetve keres...

 

Miutan van mostanman nekem is M42 adapterem, ha valaki tudna hozni valami altala jonak itelt csavaros lencset, azt megkoszonnem... szeretnem kiprobalni!

 

Akkor holnap talalkozunk... remelem odatalalok :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!