|
|
|
|
 |
mullerp
2005-06-19 11:33:34
|
230
|
jiljil:
gyere... mondom, meg a vegen belepot szednek annyian leszunk :-) |
|
A hozzászólás:
 |
jiljil
2005-06-18 19:56:51
|
226
|
| Ha nem jön közbe semmi én is elnézek és viszek egy-két csavaros optikát. |
|
Előzmény:
 |
mullerp
2005-06-18 18:54:24
|
225
|
Nohhh meg egy gondolat illetve keres...
Miutan van mostanman nekem is M42 adapterem, ha valaki tudna hozni valami altala jonak itelt csavaros lencset, azt megkoszonnem... szeretnem kiprobalni!
Akkor holnap talalkozunk... remelem odatalalok :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|