Keresés

Részletes keresés

Makulata Creative Commons License 2005-06-19 11:52:28 680

Egyebkent az EU kotlsegvetes targyalasa bebukott.

Ugyanmá. Vaklárma.

Teljesen egyetertek az angolokkal, egyebkent. Majd akkor lesznek egyenlo befizetok, ha igazsagossa teszik agrartamogatasi rendszert.

Az angolokkal, különösen a kb. 25 évvel ezelõtt Maggy Thatcher által kizsarolt 3,5 milliárd EU befizetési kedvezménnyel ("British rebate") ma már semmiképpen sem lehet egyetérteni.

Ez a faszom Unios koltsegvetes, masrol nem szol mint a francia meg spanyol parasztok seggenek kitorleserol. A magyar mg. meg megy tonkre.

Ugyan. A magyar mezõgazdaságból kb. 6x-annyi személy szeretne megélni, mint amennyire valóban szükség van.

Epp itt az ideje, hogy a franciak arca le legyen faragva.

Sepregessen mindenki a saját portáján, mielõtt a másikat baszogattya.
breien Creative Commons License 2005-06-19 08:50:18 679

Talán,  neked  sem ártott  volan  gondolkozni, mielőtt  csattogsz.

 

Az  EU-s költségvetés  szerintem  nem  bukott  be.

Az  újragondolása  indokolt,  minden  tekintettben.

 

Az  angolok  jogosan  keveslik  arányaiban  mérten,  a  K+F-re,  az  oktatásra  előirányzott  pénzt, nagyságrendileg.

 

A  mezőgazdaság  támogatása  is  újragondolásra  szorul.

 

Viszont  gondolj  bele, az  Európai  életmód,  életminőség  a vidéki  élet  sajátosságaira  épűl.   Ne  hagyd  figyelmen kívűl, hogy  az  EU.  lakosságának  többsége  vidéken  él, nem metropolisokban.  Ha  a  turizmus   felfeléívelő  tendenciáját  nézzük,  miért  akarnak  Amerikából,  s  újjabban  Ázsiából  egyre többen  Európába  jönni?  Tudod  az  embörök  többsége, ha  lehetősége  van  reá,  alapvető  kíváncsiságát  akarja  kielégíteni  /  látod, közös  vonás  a majommal.  a  külömbség  csupán  annyi,  ha  az  embörnek  nem  banánnal  fizetik  ki  a  munkáját,  önállóan  is  képes  elutazni  más  földrészekre,  míg  a  majom  akkor  sem  képes  erre, ha  pénzel  tömik /

 

Minek  jöjjön  Európába  bárhonnan bárki,  ha  ugyanazt  kapja  amit   otthon megszokott?   Azért  áldoz  reá  többet,  mert mást  akar  megismerni / É. Amerika ,

Ausztrália  esetében az  identitás  megismerése  is  motiválja  őket.  Más  földrészekről,  a  kultúrális  különbözőségek  megismerése  motiválja  őket.

Tehát,  nekünk  azért  kell  befektetni  a  környezetünk,  a  kultúránk   megőrzésébe, hogy  vonzóak maradjunk  a  turisták  számára.  Az  EU-nak, a ma még  sokat  bírált  sokszínűsége is  vonzó ebben  a tekintetben.  Téves az  a  megfogalmazás,  miszerint  a sokszínű  kultúrális, nyelvi  különbözőség  adta  többlet  kiadás  teszi  működőképtelenné  az  EU-t.  Ha  ezt  okosan, céltudatosan használjuk, s  következetesen  betartjuk a most  meghírdetett  " D " tervet  /  demokrácia  terv /

akkor,  hasznunkra  is  válhat.  A  másságunkat,  a  különbözőségünket  kell  erősíteni  /  Írország, ugye  milyen jól alkalmazta az  ősi  kultúráját, a modern  világ  felzárkóztatására.  az  EU.  is  elfogadta.  ha emléxel, 2005.  máj. 01 -én,  mint  házigazda,  ír nyelven  köszöntötték  a  huszonnégy ország  küldöttségét,  s milyen felemelő  érzés  volt, mindenki  számára úgy  "megdobta"  annak a napnak  a jelentőségét,  s  semmi  jelét  nem  tapasztaltam,  hogy  nacionalizmussal  vádolták  volna  őket  ezért  /

 

K. Európában,  mint említettem  nagyon  nagy  kihívásokat  fog  jelenteni,  ha  hatályba  léptetik, a  Rekultivációs  Tvr-t.   Ny.  Európában  már  tudják,  hogy az  nem civíl huncutság,  hanem a  fennmaradásunk  szerves része,  ugyanakkor, azt is tudják  mily  sokba kerűlt  nekik.   Én  még  vázlatokat  sem láttam  itthon,  hogy  mennyit  is  szánunk  majd erre az  elkövetkezendő  tíz  évben, s  honnan  teremtjük  maj  elő, a hozzá  szükséges  pénz  mennyiséget?

 

A  technológiai  fejlesztés  ennek  szükséges,  szerves  része.

A hozzászólás:
Első Polgár Creative Commons License 2005-06-18 18:38:40 678
Egyebkent az EU kotlsegvetes targyalasa bebukott.
Teljesen egyetertek az angolokkal, egyebkent. Majd akkor lesznek egyenlo befizetok, ha igazsagossa teszik agrartamogatasi rendszert.
Ez a faszom Unios koltsegvetes, masrol nem szol mint a francia meg spanyol parasztok seggenek kitorleserol. A magyar mg. meg megy tonkre.
Epp itt az ideje, hogy a franciak arca le legyen faragva.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!