Keresés

Részletes keresés

mullerp Creative Commons License 2005-06-18 15:59:19 223
Udv Viktor! Legy udvozolve!
A hozzászólás:
Viktor (Bcs) Creative Commons License 2005-06-18 12:49:11 221
Sziasztok!
Örülök, hogy ebben a térségben is van fotósélet, bár sajna kishazánkban nem az a jellemző, hogy a napi 8 óra munka után azt se tudja az ember mit csináljon, mert majd meg eszi az unalom.
Bemutatkoznék Én is:
Hrabovszki Viktor vagyok, békéscsabai, lassacskán 26 éves. Tavaly novemberben vettem egy Olympus c-765 uz típusú gépet, amihez mostanában fogok venni egy Soligor 0,6x előtétet, hogy ne legyen korlát a 38 mm-nek megfelelő gyujtótávolság, és egy Hama Star 62 f-v állványt táskával. Egyelőre csak ismerkedek a fotózással, próbálkozgatok, bár nekem sincs mindig túl sok időm. A kep.tar.hu/hrviktor címen vannak fent fotóim, nagyon szívesen meghallgatom mind a negatív és pozitív véleményeket is. Mostanában nem nagyon hallani a Békés megyei fotósokról. Mizujs veletek?
Üdv. mindenkinek, napfényes fotós időt!

Viktor

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!