|
|
|
|
 |
mullerp
2005-06-18 15:59:19
|
223
|
| Udv Viktor! Legy udvozolve! |
|
A hozzászólás:
 |
Viktor (Bcs)
2005-06-18 12:49:11
|
221
|
Sziasztok! Örülök, hogy ebben a térségben is van fotósélet, bár sajna kishazánkban nem az a jellemző, hogy a napi 8 óra munka után azt se tudja az ember mit csináljon, mert majd meg eszi az unalom. Bemutatkoznék Én is: Hrabovszki Viktor vagyok, békéscsabai, lassacskán 26 éves. Tavaly novemberben vettem egy Olympus c-765 uz típusú gépet, amihez mostanában fogok venni egy Soligor 0,6x előtétet, hogy ne legyen korlát a 38 mm-nek megfelelő gyujtótávolság, és egy Hama Star 62 f-v állványt táskával. Egyelőre csak ismerkedek a fotózással, próbálkozgatok, bár nekem sincs mindig túl sok időm. A kep.tar.hu/hrviktor címen vannak fent fotóim, nagyon szívesen meghallgatom mind a negatív és pozitív véleményeket is. Mostanában nem nagyon hallani a Békés megyei fotósokról. Mizujs veletek? Üdv. mindenkinek, napfényes fotós időt!
Viktor |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|