Keresés

Részletes keresés

mullerp Creative Commons License 2005-06-18 15:58:55 222
Gyere Venge... lehet hogy megiscsak lesz elso nemhivatalos DAF talalkozo?!
A hozzászólás:
venge Creative Commons License 2005-06-18 11:34:15 219
Sajnos elég ritkán van időm leülni a géphez (csak a munka, csak a munka), de mindkettőtöknek ezúton szeretnék gratulálni! Ha az időjárás megfelelő lesz, én is csatlakoznék hozzátok vasárnap.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!