Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
garfieldka Creative Commons License 2005-06-18 08:00:34 136

Nem volt az félreérthető. De ha kell, van film is és hívó is. Viszont milyen szűrőd van? Mert azt is célszerű az alkalmazott filmhez hangolni? És az elég drága mulatság, főleg nagy méretben.

Előzmény:
posthero Creative Commons License 2005-06-17 21:09:17 135
na most látom, hogy félreérthető az irományom. az IR film beszerzése a nehéz, nem a hívóé:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!