Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
fisherhu Creative Commons License 2005-06-17 19:47:59 132
Köszi, ez mindenesetre biztató, hogy nyersanyagot legalább be lehet szerezni. Ha elszánom magamat ilyesmire, akkor megkereslek. Köszi a segítséget!
Előzmény:
garfieldka Creative Commons License 2005-06-17 18:28:17 128
Ha hívót se kapnál, akkor is szólhatsz!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!