Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
posthero Creative Commons License 2005-06-17 18:21:37 127
ja, természetesen nem a színes ir-re gondoltam. az mti biztos nem hív már semmit, ugyanis a fotós részleg épüélete évek óta üresen áll.
Előzmény:
posthero Creative Commons License 2005-06-17 18:19:40 126
a kodak infrafilmet simán d76-ban hívhatod. a d76 csomagolásán idő is van hozzá. inkább a beszerzés a nehéz. a kodak márkaboltokban eddig csak értetlenül néztek rám, de állítólag pálvölgyinél hozzá lehet jutni. ha esetleg belevágsz kiváncsi lennék az eredményre.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!