Keresés

Részletes keresés

papugaja Creative Commons License 2005-06-17 14:16:50 218
Ö... bocs. Gratu neked is, de inkább főleg, és természetesen visszamenőlegesen is elsősorban.
attila7575 Creative Commons License 2005-06-17 13:26:05 215

Hát akkor hogy gratuláljak, gratulésön!

 

Jó is hogy lesznek a hétvégén Mártélyon tapasztaltabb fotósok, legalább lesz aki elmagyarázza nekem hogy miért nem sikerül a polárszűrőmmel jó képeket csinálni :P Viszek is minden cuccot! :]

A hozzászólás:
Vandras Creative Commons License 2005-06-17 13:19:23 213
Hogy dicsekedek, az én vagyok!
Előzmény:
attila7575 Creative Commons License 2005-06-17 13:17:59 212
És az ott említett vásárhelyi Varga András csak nem vandras kolléga?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!