|
|
|
|
 |
papugaja
2005-06-17 14:16:50
|
218
|
| Ö... bocs. Gratu neked is, de inkább főleg, és természetesen visszamenőlegesen is elsősorban. |
|
 |
attila7575
2005-06-17 13:26:05
|
215
|
Hát akkor hogy gratuláljak, gratulésön!
Jó is hogy lesznek a hétvégén Mártélyon tapasztaltabb fotósok, legalább lesz aki elmagyarázza nekem hogy miért nem sikerül a polárszűrőmmel jó képeket csinálni :P Viszek is minden cuccot! :] |
|
A hozzászólás:
 |
Vandras
2005-06-17 13:19:23
|
213
|
| Hogy dicsekedek, az én vagyok! |
|
Előzmény:
 |
attila7575
2005-06-17 13:17:59
|
212
|
| És az ott említett vásárhelyi Varga András csak nem vandras kolléga? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|