|
|
|
|
 |
attila7575
2005-06-17 12:21:14
|
210
|
| Ez jól hangzik, épp most írtam az olympusos topikba, hogy vasárnap olyan 3 felé tudok elszabadulni. Lehet, hogy kicsit korábban. Akkor én is megyek! |
|
 |
mullerp
2005-06-17 11:10:27
|
209
|
Vandras:
En is megprobalok odaerni, bar a komp miatt nem tudok tervezni pontosan... ha kesnek par percet, a mobilodon kereslek! Termeszetesen ha log az eso laba, el sem indulok, mert motorral az a 30kilometer esoben nem hianyzik!
Udv! |
|
A hozzászólás:
 |
Vandras
2005-06-17 11:02:08
|
208
|
| Én vasárnap (19-én) 15 óra 00 perctől a Mártélyi üdülőterület parkolójába leszek. |
|
Előzmény:
 |
attila7575
2005-06-17 08:40:01
|
207
|
| Mi legyen a hétvégén? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|