Keresés

Részletes keresés

attila7575 Creative Commons License 2005-06-17 12:21:14 210
Ez jól hangzik, épp most írtam az olympusos topikba, hogy vasárnap olyan 3 felé tudok elszabadulni. Lehet, hogy kicsit korábban. Akkor én is megyek!
mullerp Creative Commons License 2005-06-17 11:10:27 209

Vandras:

En is megprobalok odaerni, bar a komp miatt nem tudok tervezni pontosan... ha kesnek par percet, a mobilodon kereslek! Termeszetesen ha log az eso laba, el sem indulok, mert motorral az a 30kilometer esoben nem hianyzik!

 

Udv!

A hozzászólás:
Vandras Creative Commons License 2005-06-17 11:02:08 208
Én vasárnap (19-én) 15 óra 00 perctől a Mártélyi üdülőterület parkolójába leszek.
Előzmény:
attila7575 Creative Commons License 2005-06-17 08:40:01 207
Mi legyen a hétvégén?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!