Keresés

Részletes keresés

drd Creative Commons License 2005-06-16 14:43:26 17130
Mit nem tudsz kicsavarni? Az obit nem tudod leszedni a vázról? Vagy a szűrőt nem tudod kicsavarni? Vagy a zoom/fókuszálógyűrű nem jár rendesen? Nem mindegy... Egyébként Kalocsay mester segít neked:

Kalocsay Károly, 30/9482054

Üdv,

Csaba
A hozzászólás:
DSM-fan Creative Commons License 2005-06-16 14:08:13 17128

Üdv!

 

Segítségre volna szükségem. Van egy Tokina 80-400-as objektívem Nikonhoz (F50). Sajnos kapott egy ütést ami miatt nem tudom teljesen kicsavarni. Nem tudtok véletlenül egy helyet, ahol vállalják a javítását? (és kb. mennyiért?)

Nem utolsósorban, érdekelne, hogy (természetesen jó és használható állapotában) mennyiért esélyes egy ilyet eladni szerintetek?

 

Köszönöm a választ!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!