|
|
|
|
 |
drd
2005-06-16 14:43:26
|
17130
|
Mit nem tudsz kicsavarni? Az obit nem tudod leszedni a vázról? Vagy a szűrőt nem tudod kicsavarni? Vagy a zoom/fókuszálógyűrű nem jár rendesen? Nem mindegy... Egyébként Kalocsay mester segít neked:
Kalocsay Károly, 30/9482054
Üdv,
Csaba |
|
A hozzászólás:
 |
DSM-fan
2005-06-16 14:08:13
|
17128
|
Üdv!
Segítségre volna szükségem. Van egy Tokina 80-400-as objektívem Nikonhoz (F50). Sajnos kapott egy ütést ami miatt nem tudom teljesen kicsavarni. Nem tudtok véletlenül egy helyet, ahol vállalják a javítását? (és kb. mennyiért?)
Nem utolsósorban, érdekelne, hogy (természetesen jó és használható állapotában) mennyiért esélyes egy ilyet eladni szerintetek?
Köszönöm a választ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|