Keresés

Részletes keresés

norby Creative Commons License 2005-06-18 20:42:48 260
Megtaláltam, fotoplus, 32500.
A hozzászólás:
norby Creative Commons License 2005-06-16 14:04:30 255
Akkor jól sejtettem.

Itthon Soligor sort hol lehet (legolcsóbban) kapni?
Előzmény:
papugaja Creative Commons License 2005-06-16 14:00:27 254
EF obi ezzel nem fog menni, csak teljesen nyitott rekesszel, mondjuk makronál az AF meg ritkán hiányzik, de a MF segéd sem villan be.
A másik, ami miatt nem tetszik, az az aránylag síma belső fal: nem fényelnyelő ez a megoldás, így a gyűrű faláról szanaszét kóricál a fény, és romlik a kontraszt.
Épp azon gondolkodom magam is, hogy a Soligor gyűrűim belsejét fekete bársonnyal bélelem, hátha javít valamicskét.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!