|
|
|
|
 |
Badmotorfinger
2005-06-16 15:12:48
|
257
|
Lehet. Nem volt módom szétszedni egyiket sem. :)
Kívülről teljesen egyformának tűntek, és sokáig gond nélkül használtam egy Soligor sort. |
|
A hozzászólás:
 |
papugaja
2005-06-16 13:53:27
|
251
|
A Kenko-ban van csip, a Soligorban nincs. Legalábbis ez derült ki a "Makro fotózás" topikban, amikor ferint kolléga az EF-S kompatibilitás érdekében kicsit megfaragott egy Kenko-t. Szerepe vélhetően a blendeérték-változásnál van. Soligort használok, semmi gond vele. |
|
Előzmény:
 |
Badmotorfinger
2005-06-15 15:47:12
|
246
|
| A Soligor amúgy ugyanaz, mint a Kenko, csak a felirat más rajta és pár ezerrel olcsóbb. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|