Keresés

Részletes keresés

Badmotorfinger Creative Commons License 2005-06-16 15:12:48 257

Lehet. Nem volt módom szétszedni egyiket sem. :)

Kívülről teljesen egyformának tűntek, és sokáig gond nélkül használtam egy Soligor sort.

A hozzászólás:
papugaja Creative Commons License 2005-06-16 13:53:27 251
A Kenko-ban van csip, a Soligorban nincs. Legalábbis ez derült ki a "Makro fotózás" topikban, amikor ferint kolléga az EF-S kompatibilitás érdekében kicsit megfaragott egy Kenko-t. Szerepe vélhetően a blendeérték-változásnál van.
Soligort használok, semmi gond vele.
Előzmény:
Badmotorfinger Creative Commons License 2005-06-15 15:47:12 246
A Soligor amúgy ugyanaz, mint a Kenko, csak a felirat más rajta és pár ezerrel olcsóbb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!