|
|
|
|
 |
papugaja
2005-06-16 14:00:27
|
254
|
EF obi ezzel nem fog menni, csak teljesen nyitott rekesszel, mondjuk makronál az AF meg ritkán hiányzik, de a MF segéd sem villan be. A másik, ami miatt nem tetszik, az az aránylag síma belső fal: nem fényelnyelő ez a megoldás, így a gyűrű faláról szanaszét kóricál a fény, és romlik a kontraszt. Épp azon gondolkodom magam is, hogy a Soligor gyűrűim belsejét fekete bársonnyal bélelem, hátha javít valamicskét. |
|
A hozzászólás:
 |
norby
2005-06-16 13:15:44
|
249
|
Sziasztok!
Szerintetek jól értem, hogy ez nem AF-es? Lehet használni digi vázon manuál fókusszal, vagy a blende sem megy?
kösz
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|