Keresés

Részletes keresés

papugaja Creative Commons License 2005-06-16 14:00:27 254
EF obi ezzel nem fog menni, csak teljesen nyitott rekesszel, mondjuk makronál az AF meg ritkán hiányzik, de a MF segéd sem villan be.
A másik, ami miatt nem tetszik, az az aránylag síma belső fal: nem fényelnyelő ez a megoldás, így a gyűrű faláról szanaszét kóricál a fény, és romlik a kontraszt.
Épp azon gondolkodom magam is, hogy a Soligor gyűrűim belsejét fekete bársonnyal bélelem, hátha javít valamicskét.
A hozzászólás:
norby Creative Commons License 2005-06-16 13:15:44 249
Sziasztok!

Szerintetek jól értem, hogy ez nem AF-es? Lehet használni digi vázon manuál fókusszal, vagy a blende sem megy?

kösz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!