Keresés

Részletes keresés

papugaja Creative Commons License 2005-06-16 13:53:27 251
A Kenko-ban van csip, a Soligorban nincs. Legalábbis ez derült ki a "Makro fotózás" topikban, amikor ferint kolléga az EF-S kompatibilitás érdekében kicsit megfaragott egy Kenko-t. Szerepe vélhetően a blendeérték-változásnál van.
Soligort használok, semmi gond vele.
Twr Creative Commons License 2005-06-15 16:22:03 247
mégjobb..
100-as makrót akarom dúrvítani, 1:1 től nagyobb leképezés a cél.
A hozzászólás:
Badmotorfinger Creative Commons License 2005-06-15 15:47:12 246
A Soligor amúgy ugyanaz, mint a Kenko, csak a felirat más rajta és pár ezerrel olcsóbb.
Előzmény:
Twr Creative Commons License 2005-06-15 15:40:33 245
Kösz.
Megnézem a kenkot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!