|
|
|
|
 |
oriza
2005-06-14 18:06:57
|
1036
|
Aranyos,egy ilyen cicóért nem haragudhat az a kutyi!:)
Majd megbékél!:)
|
|
A hozzászólás:
 |
vivi.g
2005-06-14 17:38:48
|
1035
|
Jelenlegi állapotom 2 cica!:)))
Legszivesebben növelném a létszámot,de a kutya már így is kivan bukva!!:))
Ő a legújjabb ördögöm:  |
|
Előzmény:
 |
oriza
2005-06-14 17:28:17
|
1034
|
Szia!:)
Köszönjük kérdésed,itt minden rendben,itt a jó idő,a bogarak és madarak bámulásának ideje!:)A te cicafarmodon mi a helyzet?!
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|