|
|
|
|
 |
comeback
2005-06-14 14:22:56
|
49
|
és ezek szövegelnek a fideszről...
Ez a dolguk. Lényeg, hogy ne kerüljön elő a naftalinból az ávósköpeny meg a pufajka. |
|
A hozzászólás:
 |
Wic
2005-06-14 14:19:58
|
47
|
Azaz a frakcióvezetés tudtával lehetett nemmel szavazni - máskor ugyanis előírja a frakció, hogyan lehet szavazni.
ajajj. demokráciafelfogás mszp módra. és ezek szövegelnek a fideszről... |
|
Előzmény:
 |
comeback
2005-06-14 14:16:08
|
44
|
pártszakadás lesz ?
Elutasította tegnap a parlamentben a képviselők többsége Kóka János miniszter helyett válaszoló egykori üzlettárs, mai politikai államtitkár Manninger Jenő interpellációjára adott válaszát. Horn Gyula a Magyar Nemzetnek adott nyilatkozata szerint nem bosszú volt (lásd köztársasági elnökválasztás körüli MSZP-SZDSZ huzavona). Úgy indokolta a lépést: "Elégedetlenek voltunk a témában hozott intézkedésekkel, a frakció számára pedig nem volt előírva a kötelező szavazás." Azaz a frakcióvezetés tudtával lehetett nemmel szavazni - máskor ugyanis előírja a frakció, hogyan lehet szavazni. Ez azt jelenti, hogy Lendvai Ildikó frakcióvezető nem rendelte el a kötelező szavazást erre az interpellációra, vagyis az ő tudtával (netán beleegyezésével) történt a leckéztetéssel is felérő leszavazás.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|