Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Twr Creative Commons License 2005-06-13 16:15:40 234
bocs neked is
trigger12@index.hu
Hibátlan mindkét 1gb-os (csak már unom ,hogy sok van és cserélgetni kell akarok inkább 2 vagy 4 gigásokat azért akarom eladni)
Előzmény:
mckolly Creative Commons License 2005-05-31 14:57:17 224

Szia Benjamin!!

 

Engem is érdekelne esetleg az 1G-s kártya, de tényleg nem publikus

az e-mail címed.

 

Köszi!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!