|
|
|
|
 |
Józsi Soprano
2005-06-12 17:59:44
|
196
|
| Most látom, hogy az Avril koncert múlt szombaton, junius 5-dikén volt, sebaj. a megmaradt posztereket fogjuk átírni a Lavina eggyüttes következő nagy föllépésére, csak az utolós betűt kell át írni. Ha esetleg jövő áprilisban Francia országba szerveznénk koncertet, akkor az Avril is maradhatna, csak a napot kell mellé írni. |
|
A hozzászólás:
 |
Józsi Soprano
2005-06-12 17:54:55
|
195
|
SZIA LAVINA EGGYÜTTES!
A honlapotokon olvastam, hogy "Keresünk agilis menedzsert, akit ha kidobnak az ajtón, bemászik az ablakon. ", ez van odaírva. Nos, valószinüleg én vagyok a Ti EMberetek, ugyanis ha engem kidobnak az ajtón én le rombolom az egész Házat! Persze ha egyszer betetem a lábam valahova, onnan engem ki sem dobnak, az biztos, de ha mégis, akkor.
SZóval az első 5letem: a LAVINA EGGYÜTTEs a nemsokára budapestre érkező Avril Lavine előzenekaraként lépne föl, az lenne a postereken: Lavine + Lavigna, ez tuti sikert jelent nektek presztizsben, nekem pénzben.
De aztán nem el lopni az ötletet, mielőtt szerződünk! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|