|
|
|
|
 |
Walkmann
2005-06-12 18:06:15
|
197
|
| Szia, Gyöngyi ®! :) Rég láttunk itt a fóromon, mi történt Veled? Engem az érdekelne, mennyire számít a Lavina befutott zenekarnak a hazai metál színtéren, elismernek, elfogadnak Titeket? |
|
 |
Törölt nick
2005-06-12 17:37:49
|
194
|
sajnálom, a gyöngyi név vezetett félre kicsit
és milyen eredményeket ért el eddig a Lavina FC? kik a top góllövők? hol léptek pályára? ilyesmik
Lamarck ® |
|
A hozzászólás:
 |
gyingyi
2005-06-12 17:02:00
|
193
|
Bár nem vagyok kisasszony, de azért, mert nem működik a kfki! (oda vannak feltöltve a képek, és nóták)
Gyingyi ® |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2005-06-12 14:03:29
|
192
|
| kisasszony, miért nem jönnek be a képek a lavina oldalon? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|