|
|
|
|
 |
**buci**
2005-06-09 17:06:35
|
235
|
| Üdv Soma! Nem-nem, nem csak makró, minden... Csak makrót is szeretnék... |
|
A hozzászólás:
 |
SoMa
2005-06-08 22:03:17
|
234
|
Ha tényleg makró a téma, akkor ajánlom nézz szét a fix makró obik között és felejtsd el a zoomokat.
|
|
Előzmény:
 |
**buci**
2005-06-08 20:57:41
|
233
|
| Sziasztok!
Szeretnék kialakítani egy nagyon jó analóg fotórendszert, amely jó minőségben alkalmas MAKRO fotózáshoz is. Eddigi eszközeim Canon EOS 30V QD, Sigma 24-70 f2.8 EX DG Macro obi, hozzá Soligor DHG UV és CP Filter. Aki ismeri a Soligor szűrőket, és van bármilyen tapasztalata, szívesen várom a hozzászólását.
A közeljövőben tervezem Soligor közgyűrűsor, Manfrotto Basic 190DB állvány, Sigma 70-300 f4-5.6 EX APO Super II objektív beszerzését. Aki bármilyen tapasztalattal rendelkezik pro és kontra a fenti cikkekkel kapcsolatban, kérem segítségként írja le. Alternatív megoldások is érdekelnek, persze hasonló árkategóriában...
Egy 6-9 hónap múlva tervezek egy Sigma 170-500 teleobi beszerzését is valamint egy Canon 580EX vakut. Azért szerintem már ez így egy elég ütős csapat lenne... Persze, tudom, vannak jobb obik is, mint a Sigma 70-300, de csak ennyi pénzből gazdálkodhatom...
Előre is köszönöm a segítséget, és a hozzászólásokat!
Üdv!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|