Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
fisherhu Creative Commons License 2005-06-08 19:26:38 42
Nem épp azt, hanem a tesóját a 8mm-es phelenget használtam, képek itt
Játéknak jó :)
Előzmény:
farkzoli Creative Commons License 2005-06-08 16:28:53 39
A Zenitar nem csak egyszerűen 2 mm-el rövidebb fókuszú, hanem halszemoptika. Merőben más jellegű a képe, átló mentén 180 fokot lát be, kisfilmen. Páran már használtak itt digin, talán jelentkeznek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!