Keresés

Részletes keresés

Magdi60 Creative Commons License 2005-06-08 10:39:25 0

Szia!

A szürke, kecsesebb, a balkáni gerle, a szirti galamb pedig piros lábú, piros szemű, szivárványos nyakú.

A hozzászólás:
gombfoci Creative Commons License 2005-06-08 10:13:01 -

Sziasztok!

 

Gondoltam megnyitom ezt a topikot, mivel nem találtam hasonlót.

 

Ide jöhetminden, ami a galambokkal kapcsolatos.

 

Nekem elsőre gyakorlati kérdéseim lennének a városi galambokkal kapcsolatban, így várom a galambokat ismerő embereket.

 

csao

gf

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!