Keresés

Részletes keresés

Lorinc_d Creative Commons License 2005-06-07 09:12:51 70
Ha csak miattam, akkor nem kell izgulnod, Legyek Ura ;-)
A hozzászólás:
R.P.P. Creative Commons License 2005-06-07 09:06:59 69
Csak miattad, Kerekded Alcoholkiller :)
Előzmény:
Lorinc_d Creative Commons License 2005-06-07 08:36:42 65
Legyek Ura, valami kapcsolatod kell hogy legyen az iparaggal, mert ugy tunik nagyon sziveden viseled a sorsat ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!