Keresés

Részletes keresés

Greenie Creative Commons License 2005-06-07 14:29:54 74
Sok a meló mostanság a disznókkal.)
A hozzászólás:
R.P.P. Creative Commons License 2005-06-07 08:18:15 64
Ha te nem írnál a hurkásokhoz, elsüllyedne a topicjuk, papa. Benned tisztelhetjük a Nagy Debreceni Topicmegmentőt :)
Előzmény:
DINO Creative Commons License 2005-06-06 21:43:10 63

:-)) Mehehe

Legalább valami exportot kellene intézni, hogy ne menjen teljesen tönkre az ágazat.

Elképzelem, ahogy hajnalban elindulnak a kamionok és tartálykocsik a Cote d'Azur felé...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!