Keresés

Részletes keresés

R.P.P. Creative Commons License 2005-06-07 08:18:15 64
Ha te nem írnál a hurkásokhoz, elsüllyedne a topicjuk, papa. Benned tisztelhetjük a Nagy Debreceni Topicmegmentőt :)
A hozzászólás:
DINO Creative Commons License 2005-06-06 21:43:10 63

:-)) Mehehe

Legalább valami exportot kellene intézni, hogy ne menjen teljesen tönkre az ágazat.

Elképzelem, ahogy hajnalban elindulnak a kamionok és tartálykocsik a Cote d'Azur felé...

Előzmény:
R.P.P. Creative Commons License 2005-06-06 20:04:34 62
kerekfejű alkoholrém :)))

nem vagyok tag, de súlyos következményekkel jár az iparág számára, hogy nem vagy itthon. :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!