|
|
|
|
 |
R.P.P.
2005-06-07 08:18:15
|
64
|
| Ha te nem írnál a hurkásokhoz, elsüllyedne a topicjuk, papa. Benned tisztelhetjük a Nagy Debreceni Topicmegmentőt :) |
|
A hozzászólás:
 |
DINO
2005-06-06 21:43:10
|
63
|
:-)) Mehehe
Legalább valami exportot kellene intézni, hogy ne menjen teljesen tönkre az ágazat.
Elképzelem, ahogy hajnalban elindulnak a kamionok és tartálykocsik a Cote d'Azur felé... |
|
Előzmény:
 |
R.P.P.
2005-06-06 20:04:34
|
62
|
kerekfejű alkoholrém :)))
nem vagyok tag, de súlyos következményekkel jár az iparág számára, hogy nem vagy itthon. :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|